Slideshow Image 1 Slideshow Image 13 Slideshow Image 2 Slideshow Image 12 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8 Slideshow Image 9 Slideshow Image 11

 

 

Na Bałtowskim stoku działamy nieprzerwanie od pierwszego sezonu działania stoku czyli od 2004 roku. Od sezonu 2009/10 działamy pod marką Amigo-Ski. Przez te wszystkie lata przeszkoliliśmy wiele tysięcy narciarzy i snowboardzistów.

Stworzyliśmy własny system nauki najmłodszych narciarzy i snowboardzistów i z pełnym sukcesem realizujemy go na stoku. Nie są dla nas wyzwaniem lekcje doszkalające i grupowe dla dorosłych. Nasi instruktorzy dysponują aktualną wiedzą dotyczącą techniki jazdy i metod nauczania. Wiele lat doświadczenia i stała kadra pozwala nam utrzymać bardzo wysoki poziom szkolenia, czego najlepszym dowodem są zadowoleni kursanci. Regularnie do nas wracają na lekcje, zdobywając kolejne poziomy techniki narciarskiej i snowboardowej.

Odwiedzają nas narciarze z całej polski jak również zagraniczni goście. Ogromną satysfakcję dają nam rokrocznie wracające te same twarze wybierając ponownie naszą szkołę na swoją przygodę na śniegu. Cieszą nas również nowi klienci którzy, obdarzając nas zaufaniem, chcą właśnie z nami stawiać pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie.

Bardzo mocną stroną naszej szkoły jest miejsce na którym odbywają się wszystkie zajęcia - Szwajcaria Bałtowska. Stok „ośla łączka” z łatwym wyciągiem i niewielkim przewyższeniem rewelacyjny dla najmłodszych i początkujących. Stok z wyciągiem talerzykowym doskonały do pierwszych prób jazdy zaawansowanej oraz stok z wyciągiem krzesełkowym dla doświadczonych narciarzy z odcinkiem czerwonej trasy. Wszystkie trasy są ze sobą połączone co sprawia ze nasi kursanci nie nudzą się na lekcjach z nami.

Zaufaj nam i Ty!

Z narciarskimi pozdrowieniami
Rafał Korulczyk

 

Bałtów 8a

Sprawdź warunki na stoku

Tel . 503-300-370
E-mail: kontakt@amigo-ski.pl

 

 

Rafał

Założyciel i szef. Ukończył AWF w Białej Podlaskiej. Ratownik, instruktor wielu dyscyplin: siatkówki, lekkoatletyki, kulturystyki, windsurfingu i oczywiście narciarstwa. Od kilku sezonów triathlonista amator. Jego misją jest przekazywanie innym pasji do narciarstwa.
W naszej szkole specjalista od dzieci oraz od „beznadziejnych przypadków” :)

 

 

Ola

Prawa i lewa ręka szefa, uśmiech naszej szkoły. Instruktorka narciarstwa i snowboardu. Pomimo że pochodzi z nad naszego Bałtyckiego morza, swoje serce zostawiła dawno temu w górach. Wszechstronna nie tylko na stoku, ale i w wodzie. Poza nartami i snowboardem, szkoli na windsurfingu i kitesurfingu. Obecnie zagorzała triathlonistka, biegaczka i mama małej Zosi w sieci znana jako Biegająca Bio Mama. Jej nowe hobby to łączenie pasji do sportów i domowych obowiązków. W zimę, na pewno nie zabraknie jej na stoku.

 

 

Maciek „Ślepy”

Z naszą szkołą związany od samego początku. Cichy i spokojny jednak na stoku pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Specjalista od jazdy sportowej. To on u nas prowadzi zajęcia na tyczkach i zajęcia dla zaawansowanych. Doskonały motywator. W sezonie letnim możecie go spotkać w chałupach na półwyspie helskim gdzie pracuje jako instruktor windsurfingu.

 

 

Szymon

Związany z naszą szkołą od 5 lat. Nauczyciel wychowania fizycznego. Jego hobby to paralotnie i wszystko co ma silnik. Dusza towarzystwa. Uwielbiany przez najmłodszych kursantów. Nie ma dla niego trudnej lekcji - szkoli wszystkich na każdym poziomie zaawansowania. Ma swój fanklub który odwiedza go na lekcjach od kilku lat.

 

 

Krzysiek

Z nami od kilku lat. Najwytrwalszy instruktor. tak samo uśmiechnięty i zaangażowany na pierwszej lekcji jak i na ostatniej późnym wieczorem. W jego głowie rodzą się doskonałe pomysły wie jak szybko można zjechać na jabłuszku z całego stoku i wie jak wygląda działająca armatka od wewnątrz (mowi ze nie poleca wkładania tam głowy).

 

 

Damian

Snowboardzista - ekonomista. Skończył Wyższą Szkołę Handlową ale serce zostawił na stoku. Licencjonowany instruktor, którego najbardziej cieszą postępy podopiecznych. 5 lat na desce. Mistrz jazdy technicznej oraz groundowych tricków. Bardzo kontaktowy i pozytywnie nastawiony do życia. Po sezonie szlifuje swoje umiejętności na deskorolce. Jego zdaniem "snowboard to nie sport, to styl życia”.

 

 

Marek

Również związany z naszą szkołą od samego początku. Nasz najbardziej doświadczony instruktor. Ostoja spokoju. Cierpliwość to Jego drugie imię. Emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego. Trener piłki siatkowej ze sporymi sukcesami. Jego największą miłością są jego wnuki, tenis stołowy oraz narciarstwo.

 

 

Paweł "Pawełek"

Absolwent Politechniki Lubelskiej. W naszej szkole uczy na snowboardzie drugi sezon. Specjalizuje się w elementach freestylu, freeridu oraz w jeździe skrętem ciętym. Z natury spokojny i cierpliwy, jednak jeżeli chodzi o sporty to szuka maksymalnej dawki adrenaliny. Jest pasjonatem niemal wszystkich sportów deskowych - windsurfing, surfing, wakeboarding, longboarding i oczywiście snowboard. Poza tym uwielbia podróżować. W lecie stacjonuje w Chałupach na Półwyspie Helskim pracując jako instruktor windsurfingu w szkole Funsurf.

 

 

Blanka

Studentka Zarządzania.
Radość z życia czerpie dzięki uśmiechowi.
Największą jej pasją, oprócz białego szaleństwa na nartach są konie i wszystko co z nimi związane. Przekonana, że sport i śmiech to przepis na zdrowie, gdyż nigdy w życiu nie chorowała. Każdą możliwą chwilę wypełnia aktywnością i czasem ze znajomymi. Uwielbia lekcje z dziećmi.

 

 

Patrycja

Wiecznie uśmiechnięta ulubienica nie tylko naszych najmłodszych kursantów. Instruktorka narciarstwa, która równie fajnie prezentuje się na snowboardzie. Radosna i wyrozumiała, wytrzymuje na stoku tyle godzin ile niejeden mężczyzna. Studiuje ogrodnictwo, ale to woda i śnieg są jej głównymi pasjami. Poza sezonem zimowym, dzielnie walczy z Beaufortami na Półwyspie Helskim, gdzie jest instruktorem windsurfingu.

 

 

Agnieszka

Kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi… czy masz 20 kilo czy 120 świetnie sobie poradzi. Silna, wytrwała i dzielna. Z wykształcenia nauczyciel najmłodszych dzieci. Z pasji ratownik Polskiego Krzyża i instruktor pierwszej pomocy. Marzenia o podróżowaniu spełnia jako pilot wycieczek. W Bałtowie zaczęła pracować kilka lat temu jako.. ratownik narciarski. To uczennica naszej szkoły. Pracą i wytrwałością udowodniła, że można zacząć się uczyć w każdym wieku i odnieść sukces. Jak nie masz z kim konia ukraść, to zapisz się do niej na lekcje – dogadacie szczegóły!

 

 

Konrad

Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor windsurfingu, trener piłki siatkowej. Od 12 lat instruktor narciarstwa, pełen pasji i zaangażowania,w tym co robi.Odpowiedzialny, rzetelny, komunikatywny. Lubi wyzwania i twierdzi, że każdego jest w stanie nauczyć jazdy na nartach.

 

 

Artur

Również z nami od kilku dobrych sezonów. Nauczyciel wychowania fizycznego z powołania. Doskonały siatkarz i tenisista.Ratownik WOPR. Organizator i uczestnik niezliczonej ilości zawodów. Zjedzie technicznie z każdego stoku - nawet pionowego.

 

 

Błażej

W Amigo od 4 sezonów. Ukończył AWF w Białej Podlaskiej. Swoje serce pozostawił na boisku do siatkówki - halowej jak i plażowej. Dzięki unikalnemu podejściu oraz pomysłowym ćwiczeniom i zabawom na śniegu, nieprzerwanie cieszy się opinią ulubieńca wśród najmłodszych narciarzy.